Kilka słów

O mnie

            Pracuję jako biegły psycholog Sądu Biskupiego w Toruniu oraz wykładowca w Kolegium Jagiellońskim (Toruńska Szkoła Wyższa). Prowadzę prywatny gabinet psychologiczny DAR w Toruniu. W swojej pracy psychoterapeutycznej wykorzystuję elementy terapii opartej na rozwiązaniach (TSR) oraz racjonalną terapię zachowań (RTZ). Najważniejsze jest dla mnie uświadomienie klientowi jego zasobów i  możliwości ich wykorzystania w pracy nad problemem.

               Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza 
w Poznaniu (specjalność kliniczna człowieka dorosłego). W ramach specjalności klinicznej realizowałam praktyki z neuropsychologii w DPS prowadzonym przez siostry Urszulanki w Poznaniu (dzieci z FAS, autyzmem i porażeniem mózgowym) oraz praktyki w Szpitalu Psychiatrycznym w Gnieźnie. Odbyłam też praktyki w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu.

           Psychologia fascynowała mnie od zawsze. Jednak zanim zrealizowałam swoje marzenie, ukończyłam studia polonistyczne (specjalności: pedagogiczna i folklorystyczna), a swoją psychologiczną pasję realizowałam pracując w toruńskim oddziale ogólnopolskiego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej jako dyrektor szkół dla dorosłych oraz jako specjalista HR w amerykańsko-polskiej firmie B&K Europe w Kwidzynie. Jestem mamą dwóch nastoletnich synów.