Kilka słów

O mnie

Pracuję jako psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu oraz biegły psycholog Sądu Biskupiego w Toruniu. Prowadzę prywatny gabinet psychologiczny DAR w Toruniu. Pracuję psychoterapeutycznie w nurcie behawioralno-poznawczym. W swojej pracy wykorzystuję też elementy terapii opartej na rozwiązaniach (TSR) oraz racjonalną terapię zachowań (RTZ). Najważniejsze jest dla mnie uświadomienie klientowi jego zasobów i możliwości ich wykorzystania w pracy nad problemem.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna człowieka dorosłego). W ramach specjalności klinicznej realizowałam praktyki z neuropsychologii w DPS prowadzonym przez siostry Urszulanki w Poznaniu (dzieci z FAS, autyzmem i porażeniem mózgowym) oraz praktyki w Szpitalu Psychiatrycznym w Gnieźnie. Odbyłam też praktyki w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu. Prowadziłam terapię osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w GOPS-ie w Nakle nad Notecią oraz grupę wsparcia dla opiekunów osób z demencją.

Psychologia fascynowała mnie od zawsze. Jednak zanim zrealizowałam swoje marzenie, ukończyłam studia polonistyczne (specjalności: pedagogiczna i folklorystyczna), a swoją psychologiczną pasję realizowałam pracując w toruńskim oddziale ogólnopolskiego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej jako dyrektor szkół dla dorosłych oraz jako specjalista HR w amerykańsko-polskiej firmie B&K Europe w Kwidzynie. Lubię być żoną swojego męża oraz mamą dwóch dorosłych synów.